Головна

Арт-пленер «Шевченко. Молодий погляд»

Малюємо Великого Кобзаря: арт-пленер «Шевченко. Молодий погляд»

25 травня у Києві відбувся арт-пленер «Шевченко. Молодий погляд», організований Благодійним фондом «Велика родина» у партнерстві із Київською міською державною адміністрацією.»

Нашу гімназію представляла учениця 8-Б класу Аліна Бринзак її роботу визнали найкращою.

Понад 350 художників-початківців зійшлися у Парку ім. Шевченка, щоб з натури малювати пам’ятник Великому Кобзарю роботи М. Манізера та Червоний корпус Київського національного університету як об’єкт, пов'язаний з ім’ям Тараса Шевченка.

На початку пленеру до дітей зі словами вітання звернулися заступник голови КМДА Віктор Корж, Голова наглядової ради Фонду Віра Ульянченко, заступник глави Національної спілки художників України Петро Зікунов.

На арт-пленер завітали Президент України Віктор Ющенко (2005-2010 рр.), художники Андрій Будник, Івін Пилипенко, викладачі київських художніх шкіл та студій.

На пам'ять про участь у пленері кожний учасник отримав у подарунок факсимільний альбом малюнків Т. Г. Шевченка, де містяться ескізи, етюди, зарисовки і начерки, виконані в 1841–1843 рр. під час першої подорожі Кобзаря в Україну 1843 року.

Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!