Головна

Профілактика СНІДу та пропаганда здорового способу життя серед дітей різних вікових категорій

Профілактику підліткової наркоманії не можна проводити недбало, чи абияк. Від якості профілактичної роботи залежить життя потенційних наркоманів та їх сімей, а також суспільства в цілому.

Саме тому на базі Романо - германської гімназії №123 було проведено волонтерами молодіжно-суспільної організації «Твоє майбутнє, Україно!» ряд лекцій, перегляд художніх та документальних фільмів на тему «Профілактика СНІДу та пропаганда здорового способу життя серед дітей різних вікових категорій» з метою попередження та профілактики наркоманії.

Лекція проведенна волонтерами— це найефективніша профілактика наркоманії. Перш за все, приваблює манера подачі наукової інформації, оскільки не завжди можна знайти матеріал, що так доступно, наочно, лаконічно, в цікавій формі подається саме дітям. Було помітно, як у шкільній аудиторії діти активно відповідали на запитання. Найголовніше, це те, що профілактика підліткової наркоманії за допомогою лекції, допомагає налагодити двостороннє спілкування з дітьми, й вони самі починають розуміти, що таке наркотики й до чого вони призводять!

Перегляд фільму допоміг як школярам, так і вчителям зрозуміти й усвідомити важливість цієї проблеми.

Правильна профілактика підліткової наркоманії в гімназії приносить відчутні результати. Вона проводиться широко й постійно.
Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!