Головна

Німецької та англійської філології


Вітаємо учасників конкурсу знавців німецької мови!

25 вересня 2014 року учні 5-9 класів Романо-германської гімназії №123 взяли участь у конкурсі знавців німецької мови, який був присвячений Дню мов та організований Німецькою школою у м.Києві.

Всі учасники конкурсу, що представляли гімназію, були відзначені та нагороджені почесними дипломами та подарунками. (Перепадя Софія 5-А клас, Грунтес Марія 6-А клас, Салогуб Марія 7-А клас, Чагарна Крістіна 8-А клас, Прилуцька Юлія, Кравченко Дмитро 9-А клас)


Талант-шоу "Світ театру"

23 квітня 2014 року учні Романо-германської гімназії здобули перемогу у районному конкурсі талант-шоу "Світ театру" організованому РНМЦ за участю Британських рад.

Учні продемонстрували свій виступ іноземними мовами.


Англомовний марафон

17 березня 2014 року учні 8-10 класів Романо-германської гімназії брали участь у англомовному марафоні.

Проводила захід Марія Динніченко - викладач Британських рад.


Декада кафедри іноземної філології

З 25 листопада по 6 грудня в Романо – германській гімназії було проведено декаду іноземних мов. Протягом цього часу вчителі німецької та англійської мов організували та провели ряд заходів, які були спрямовані на підвищення інтересу учнів до вивчення іноземних мов, залучення дітей до творчих видів роботи в опануванні німецькою та англійською мовами, а також обмін досвідом вчителями гімназії.

Кожний день декади був присвячений певній підтемі: дні перегляду відеофільмів та мультфільмів іноземними мовами, день німецької поезії, день зустрічі учнів з представником посольства США в Україні, конкурсний день захисту проектів – презентацій «Подорож містами Європи». Особливе враження справили на дітей наступні заходи : засідання Євроклубу на тему «Свята та традиції в країнах Європи», конкурс передріздвяних календарів та листівок, які учні виготовляли власноруч, передріздвяний благодійний ярмарок з майстеркласами та виступами учнів гімназії.

На завершення декади було проведено семінар для вчителів німецької та англійської мов міста Києва та міста Бровари, який відвідали близько 60 вчителів. Серед запрошених гостей були завідувач кафедри післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Б.Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент Буренко В.М., методист, викладач німецької мови гімназії Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова Трінька Г.Ю. , методист з іноземних мов РНМЦ Управління освіти Подільського району Морозова А.В., методист освітнього центру Oxford University Press Богаєвська І., викладач англійської мови Рассел Райт.

В рамках семінару учителями гімназії було проведено 4 відкритих урока німецької та англійської мови, виховний захід на німецькій мови «Чарівний світ казок» та великий гала-концерт.


Зустріч з аташе Посольства США

Четвертий рік поспіль до нашої гімназії запрошуються поважні гості з Посольства Сполучених Штатів Америки. На зустрічі з Джеррольдом Френком - аташе Посольства США були присутні учні 7-11 класів.

Джеррольд Френк спілкувався з учнями, цікавився освітою в Україні, навчальними закладами, розповідав про найкращі навчальні заклади в Америці. Також учні виконували різні вправи та завдання.

Як учні так і викладачі були в захваті від зустрічі. Містер Френк провів справжній майстер – клас для вчителів англійської мови.

Хочемо подякувати Кравченко Світлані Григорівні, співробітнику Посольства США за такі зустрічі.


Участь у Міжнародному фестивалі «Осінній бал»

З 10.10 по 21.10.2013 учні та вчителі Романо-германської гімназії№123 взяли участь у Міжнародному фестивалі «Осінній бал» у м. Гьоппінген (ФРН). Відповідно до Договору про співробітництво між Романо-германською гімназією №123 та Фрайгоф – гімназією м. Гьоппінген.

Діти з України відвідували навчальні заняття, екскурсії, взяли участь у турнірах з однолітками з Франції, Японії, Болгарії, Італії та інших країн. Учениця 10 класу Рубан Ірина визнана переможницею «Осіннього балу».


Міський семінар для вчителів німецької мови

20.09.2013р. у Романо-германській гімназії №123 був проведений міський семінар для вчителів німецької мови, що проходять курсову перепідготовку при Київському міському педагогічному університеті ім.Б. Грінченка.

Семінар відвідали 30 вчителів.

Тема семінару: «Особистісно-орієнтований підхід до учнів на уроках
іноземної мови, поєднання традиційної методики викладання ІМ та інноваційних методів».Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!