Головна

Звіт про результати проведення Дня цивільного захисту в гімназії № 123

На виконання наказів управління освіти від 10 лютого 2016 року № 37 «Про підсумки підготовки управління освіти з цивільного захисту у 2015 році й основні завдання на 2016 рік» та від 26 лютого 2016 року № 57 «Про підготовку та проведення «Дня цивільного захисту» й «Тижня безпеки дитини» у навчальних закладах району», з метою практичної перевірки рівня всебічної підготовки закладу з цивільного захисту в гімназії 22 квітня відбувся День цивільного захисту.

До підготовки та участі був залучений керівний та командно-навчальний склад цивільного захисту гімназії, особовий склад невоєнізованих формувань цивільного захисту, весь постійний склад та учні 1-11 класів. Наказом директора гімназії від 05.04 2016 року № 80 були визначені цілі та завдання колективу, створений штаб з організації і проведення даного заходу. Штабом була підготовлена вся необхідна документація: план підготовки проведення «Дня цивільного захисту», графік проведення «Дня цивільного захисту», план евакуації і т.д.. До плану заходів були включені виховні години на тему «Про завдання учнів щодо дотримання правил безпеки у даний період». Заступником директора з АГЧ Павленком М.В. було забезпечено необхідним майном проведення заходів «Дня цивільного захисту», підготовлена територія гімназії для опрацювання нормативів та проведення змагань, військово-спортивної естафети.

«День цивільного захисту» розпочався конкурсом малюнків на асфальті 2-х класів та уроків безпеки здоров’я (класні керівники Заноздра Т.М., Жила А.В., Озеруга Т.В.), на яких були закріплені знання і уміння учнів поводитись самим вдома

В ході підготовки та проведення «Дня цивільного захисту» відбулись показові уроки з основ здоров’я в 7-А,

7-Б та 7-В класах (учителі Хмара Г.Ю., Носаненко Т.В., Дзюба А.Г.).

Учні 4-А (учитель Крючкова І.Б.), 4-Б (учитель Деркач А.О.), 4-В (учитель Клименко І.Г.) виготовляли ІЗЗ (ватно-марлеві пов’язки). ІЗЗ на уроках праці виготовляли учні 6-А і 6-Б класів (учителі Дреголюк Т.І., Приймак Н.П.)

Учителі фізичної культури Кисільова В.М., Рильська М.А. та Черноус В.В. провели змагання (військово-спортивну естафету) між 10-А і 11-А класами. Метою змагання була пропаганда професії рятувальника, яка вчить учнів правильно і критично оцінювати свою поведінку в надзвичайних ситуаціях, приймати правильне рішення, вдало надавати першу допомогу, як собі так і товаришам, виховували мужність, бажання займатися фізкультурою , спортом, зміцнювати своє здоров`я.

Учні 11-А класу Даниленко Д., Гулак Є., Підгаєцький М, Клименко Р. провели в 3-х класах навчання із застосування індивідуальних засобів захисту – надягання протигазів.

Група інтернів Національного університету імені О.О. Богомольця провели навчально-практичні заняття з учнями 8-11 класів з надання першої медичної долікарської допомоги.

Заступник директора з АГЧ Павленко М.В. провів із завідуючими кабінетами, спортивними залами, майстернями, тощо, навчання з правил користування засобами пожежогасіння.

Евакуаційна комісія ( голова Логвиненко О.В..) провели евакуацію всього закладу з приміщення за 2,5 хв. За сигналом «Увага всім» (ввідна «Пожежа в їдальні») учителі вивели учнів за схемами евакуації на шкільне подвір’я, взявши з собою основні документи (класні журнали).

На закінчення була проведена загальна дезактивація шкільного приміщення (генеральне прибирання класних кімнат 8-11 класів, розгерметизація та миття вікон після зимового періоду). Підсумок проведення «Дня цивільного захисту» був підведений на засіданні штабу ЦО та на нараді педагогічних працівників.

Проведення «Дня цивільного захисту» показало , що постійний склад та учні вміють грамотно і чітко діяти для захисту свого життя і здоров’я.

Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!