Головна

III творчий етап проекту «Read your way to better English»

Як література впливає на наш світогляд? Чи цікаво читати книжки іноземною мовою? Те, що учні нашої гімназії читали англомовні книжки з великим задоволенням, вони довели завдяки проекту «Read your way to better English» від видавництва Oxford University Press, який тривав шість місяців.

Своїми думками та враженнями учасники проекту могли поділитися 26 квітня 2016 року на третьому, фінальному етапі.

Цього дня гості нашої гімназії, методисти представництва OUP та учасники змогли поринути у незвичайну атмосферу: атмосферу XVI століття, адже фінальний етап був також присвячений 400-річчю з дня смерті відомого англійського письменника В.Шекспіра.

Учасники проекту, учні 8-а, 8-б та 9-б класів, достойно захищали свої проекти англійською мовою, показали свою креативність та творчість. Кожен отримав сертифікат, а найкращі проекти були нагороджені дипломами Oxford University Press та цінними подарунками.

На нашу думку, основним результатом став той факт, що мотивація учнів до вивчення англійської мови значно підвищилась. Своїм ентузіазмом та захоплюючими відгуками учасники проекту заохотили інших однокласників взяти до рук читанку англійською мовою.

Ми щиро сподіваємось подальше плідне співробітництво з Oxford University Press та на продовження цього проекту в 2016-17 навчальному році.

Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!