Головна

Науково-методична робота

27 березня 2014 року у Романо-германській гімназії №123 відбулась педагогічна рада на тему "Сучасний урок: теорія і практика моделювання".

Працювала з вчителями Чернецька Т. І. - докторант Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, кандидат педагогічних наук, доцент.


Англомовний марафон

17 березня 2014 року учні 8-10 класів Романо-германської гімназії брали участь у англомовному марафоні.

Проводила захід Марія Динніченко - викладач Британських рад.


Декада кафедри іноземної філології

З 25 листопада по 6 грудня в Романо – германській гімназії було проведено декаду іноземних мов. Протягом цього часу вчителі німецької та англійської мов організували та провели ряд заходів, які були спрямовані на підвищення інтересу учнів до вивчення іноземних мов, залучення дітей до творчих видів роботи в опануванні німецькою та англійською мовами, а також обмін досвідом вчителями гімназії.

Кожний день декади був присвячений певній підтемі: дні перегляду відеофільмів та мультфільмів іноземними мовами, день німецької поезії, день зустрічі учнів з представником посольства США в Україні, конкурсний день захисту проектів – презентацій «Подорож містами Європи». Особливе враження справили на дітей наступні заходи : засідання Євроклубу на тему «Свята та традиції в країнах Європи», конкурс передріздвяних календарів та листівок, які учні виготовляли власноруч, передріздвяний благодійний ярмарок з майстеркласами та виступами учнів гімназії.

На завершення декади було проведено семінар для вчителів німецької та англійської мов міста Києва та міста Бровари, який відвідали близько 60 вчителів. Серед запрошених гостей були завідувач кафедри післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Б.Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент Буренко В.М., методист, викладач німецької мови гімназії Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова Трінька Г.Ю. , методист з іноземних мов РНМЦ Управління освіти Подільського району Морозова А.В., методист освітнього центру Oxford University Press Богаєвська І., викладач англійської мови Рассел Райт.

В рамках семінару учителями гімназії було проведено 4 відкритих урока німецької та англійської мови, виховний захід на німецькій мови «Чарівний світ казок» та великий гала-концерт.


Зустріч з аташе Посольства США

Четвертий рік поспіль до нашої гімназії запрошуються поважні гості з Посольства Сполучених Штатів Америки. На зустрічі з Джеррольдом Френком - аташе Посольства США були присутні учні 7-11 класів.

Джеррольд Френк спілкувався з учнями, цікавився освітою в Україні, навчальними закладами, розповідав про найкращі навчальні заклади в Америці. Також учні виконували різні вправи та завдання.

Як учні так і викладачі були в захваті від зустрічі. Містер Френк провів справжній майстер – клас для вчителів англійської мови.

Хочемо подякувати Кравченко Світлані Григорівні, співробітнику Посольства США за такі зустрічі.


Міський семінар для вчителів німецької мови

20.09.2013р. у Романо-германській гімназії №123 був проведений міський семінар для вчителів німецької мови, що проходять курсову перепідготовку при Київському міському педагогічному університеті ім.Б. Грінченка.

Семінар відвідали 30 вчителів.

Тема семінару: «Особистісно-орієнтований підхід до учнів на уроках
іноземної мови, поєднання традиційної методики викладання ІМ та інноваційних методів».“Школа обдарованій дитині”
Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!