Головна

IV етап проекту «Read your way to better English» від Oxford University Press

17 травня 2017 року став особливим днем для учнів Романо-германської гімназії № 123, учасників проекту «Read your way to better English».

Пілотний етап від видавництва Oxford University Press стартував у 2015-16 навчальному році, який охопив 11 шкіл Києва та Білої Церкви, і наші учні із задоволенням доповнили список учасників проекту. Адже «Reading for pleasure is the most important indicator of the future success of a child…» (Читання для задоволення – це найбільш важливий індикатор майбутнього успіху дитини) .

Цього ж року учні нашої гімназії мали особливу честь не тільки представляти свої роботи, а й бути помічниками на міському заході «Read your way to better English», який відбувся на базі Київської гімназії № 117 ім. Лесі Українки.
Талановитими ведучими заходу були Мельников Леонід (10 кл.) та Дорошенко Марія (9 А кл.), феєю-помічницею виступила Жолмирська Марія (9 А кл.), а Винник Марія та Пустовіт Олександра (9 А кл.) достойно захищали на міському заході свою креативну роботу – відео-інтерв’ю.

Цей проект для наших учнів став ще одним кроком до вдосконалення англійської мови, набуття неймовірного позитивного досвіду та розкриття талантів.
Дякуємо Oxford University Press за співпрацю та організацію заходу на високому рівні, а учасникам за їх талановиті ідеї.

Так тримати!

(Підготувала вчитель англійської мови Жигун Ю.А.)

Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!