Головна

Зустрічі з письменниками

Зустріч учнів з письменницею Тетяною Пакалюк

2 березня 2017 року в рамках декади української філології, історії та правознавства в приміщенні бібліотеки ім.Івана Франка відбулася зустріч учнів 6-А та 5-Б класів з письменницею Тетяною Пакалюк , твори якої дуже зацікавили школярів.


Зустріч учнів з письменницею Тетяною Пишнюк

6 березня 2017 року в рамках декади української філології, історії та правознавства в приміщенні бібліотеки ім.Івана Франка учні 8-В класу ознайомилися з творчістю письменниці Тетяни Пишнюк.
Роман- молитва «Едігна.Божа вивірка», з яким вона познайомила учнів , на міжнародному форумі видавців у Львові отримав цьогоріч спеціальну відзнаку у номінації «Роман».


Зустріч учнів з Іваном Андрусяком

6 листопада 2015 року в Романо-германській гімназії №123 пройшла зустріч учнів з Іваном Андрусяком - одним із провідних авторів сучасної української дитячої прози, поетом, літературним критиком, перекладачем.Зустріч учнів з українським поетом Петром Осадчуком

До 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка в приміщенні бібліотеки ім. І. Франка відбулася зустріч учнів 9-А класу Романо - германської гімназії № 123 з відомим українським поетом, автором тридцяти поетичних збірок, лауреатом дев’яти літературних премій, громадським діячем, автором і ведучим передачі «Огонь в одежі слова» на каналі «Культура» Петром Осадчуком.

Учні з задоволенням слухали вірші П.Осадчука, пронизані любов’ю до України, сподіванням на краще майбутнє.

На закінчення зустрічі автор подарував кожному учневі свою нову збірку «Загострене чуття провини».


Зустрічі з письменниками, презентації "Живи, книго!"


Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!