Головна

Декада кафедри іноземної філології

З 25 листопада по 6 грудня в Романо – германській гімназії було проведено декаду іноземних мов. Протягом цього часу вчителі німецької та англійської мов організували та провели ряд заходів, які були спрямовані на підвищення інтересу учнів до вивчення іноземних мов, залучення дітей до творчих видів роботи в опануванні німецькою та англійською мовами, а також обмін досвідом вчителями гімназії.

Кожний день декади був присвячений певній підтемі: дні перегляду відеофільмів та мультфільмів іноземними мовами, день німецької поезії, день зустрічі учнів з представником посольства США в Україні, конкурсний день захисту проектів – презентацій «Подорож містами Європи». Особливе враження справили на дітей наступні заходи : засідання Євроклубу на тему «Свята та традиції в країнах Європи», конкурс передріздвяних календарів та листівок, які учні виготовляли власноруч, передріздвяний благодійний ярмарок з майстеркласами та виступами учнів гімназії.

На завершення декади було проведено семінар для вчителів німецької та англійської мов міста Києва та міста Бровари, який відвідали близько 60 вчителів. Серед запрошених гостей були завідувач кафедри післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Б.Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент Буренко В.М., методист, викладач німецької мови гімназії Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова Трінька Г.Ю. , методист з іноземних мов РНМЦ Управління освіти Подільського району Морозова А.В., методист освітнього центру Oxford University Press Богаєвська І., викладач англійської мови Рассел Райт.

В рамках семінару учителями гімназії було проведено 4 відкритих урока німецької та англійської мови, виховний захід на німецькій мови «Чарівний світ казок» та великий гала-концерт.

Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!