Головна

Урочисті збори, присвячені 25 річчю виводу військ СРСР із Афганістану.

З метою гідного вшанування мужності, самовідданості, вірності військовому обов’язку воїнів-інтернаціоналістів 13 лютого 2014 року в Романо-германській гімназії №123 відбулися урочисті збори, присвячені 25 річчю виводу військ СРСР із Афганістану.

Учні із задоволенням слухали виступ Шевчишина Віталія Володимировича, ветерана збройних сил України, ветерана війни в Афганістані, викладача предмету «Захист Вітчизни» та учасницю бойових дій в Афганістані, учителя хореографії Даниленко Тетяну Миколаївну. На той час Віталію Володимировичу було 43 роки, а Тетяні Миколаївні 20 років.

Сльози жалю і співчуття виступали на очах у кожного, хто дізнавався, що його син, друг, родич або ж просто знайомий служитиме в Афганістані. Потрапляли туди 18 – річними юнаками, наївними та мрійливими, що нічого ще в своєму житті не звідали, що дали військову присягу і мусили її виконувати. А за два роки поверталися посивілими загартованими у війні мужами, навченими виживати у будь – яких умовах, яким довелося вбивати та дивитися в очі смерті самим. А найстрашніше – втрачати бойових товаришів, бачити, як на твоїх руках вмирає друг, побратим, командир…

Тож вшановуємо тих, хто пережив цю війну. Бережи, Господи, цих людей від усякого лиха. Адже вони вже герої, тому що залишилися живими, пройшовши страшними стежками Афганської війни.
Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!