Головна

ДЕКАДА КАФЕДРИ ФІЛОЛОГІЇ, ІСТОРІЇ ТА ПРАВОЗНАВСТВА


З 1 по 12 березня в Романо-германській гімназії № 123 проходила декада кафедри філології, історії та правознавства. У рамках декади було проведено багато цікавих та різноманітних заходів.


1. Відкрилася декада виставкою малюнків, творчих робіт та стінгазет.


2. У п’ятих класах було проведено мовознавчі турніри, де діти у цікавій формі могли застосувати свої знання з української мови:
- у 5 – А та 5 – В класі вчитель Мостова О.А. провела брейн-ринг з української мови;


- у 5 – Б класі вчитель Шифф О.В. провела мовознавчу вікторину.


3. Учитель зарубіжної літератури , Гуменюк В.С., поринула разом з учнями 7 – Б класу у пригоди та провела квест «Скарбниця людських можливостей».


4. Учні 6 класів разом із Ошкодер О.В. готували цікавий проект з історії - складали карту України-вишиванки. Досліджували різноманітність візерунків у різних регіонах України, легенди, які супроводжують тематику на вишиванках того чи іншого краю, значення орнаменту, кольору; відслідковували зв'язок між географічним положенням регіону, кліматичними умовами та зображенням на вишиванці.


5. До 150-річчя відзначення Дня народження Лесі Українки були проведені
- вікторина «Донька Прометея» у 6 – А класі (вчитель Сидоренко Г.М.), де учні у цікавій ігровій формі дізнавалися цікаві факти про письменницю та показували свої знання;


- учитель Долгінцева Н.В. провела пізнавальний урок у 9 – Б класі про зв’язок Лесі Українки зі світовою літературою.


9 та 10 березня традиційно були проведені заходи, присвячені вшануванню пам’яті Тараса Григоровича Шевченка.


1. Сидоренко Н.В. провела низку уроків з мови та літератури на основі творчості Кобзаря. Учні, вивчаючи теми, водночас долучалися до прекрасної поезії Шевченка.


2. Учні 5- Б класу готували проект « Тарас Шевченко – учень 5 класу», де, застосовуючи фантазію та творчі здібності, уявляли поета своїм сучасником та описували, як би він міг виглядати, чим цікавитися. Кожен готував мінівиступ до свого проекту.


3. У багатьох класах відбувся перегляд кінофільмів про Т.Г. Шевченка.
4. У бібліотеці можна було побачити виставку, присвячену великому поету, яку підготувала Грачова Т.С.
5. Не залишили поза увагою вшанування пам’яті Кобзаря і учні початкової школи: малювали малюнки, читали напам’ять поезії.

Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!