Головна

До 35-ї річниці Чорнобильської трагедії проведенні відеоконференції для учнів 6-11 класів


Весна в розмаї. Двадцять шосте квітня.
Тривожна ніч. Здригнулася земля.
Невинно вишні чарували цвітом
А вибух все навколо спопеляв...
Марія Яновська.


26 квітня 2021 року виповнюється 35 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

Відлуння цієї трагедії ми чуємо і донині… Тому ми повинні гідно вшанувати тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити в нашій державі.

Учителі історії та правознавства нашої гімназії Ошкодер О.В. та Ящук О.Ю. донесли достовірну інформацію до дітей, поступово розширюючи їх уявлення про аварію, наслідки, злочинні дії радянської влади, подвиг ліквідаторів і сучасний стан Чорнобиля. В залежності від віку, на конференціях було розкрито не лише наслідки радіаційного забруднення, а й медичні та соціальні наслідки аварії на ЧАЕС, у старших класах розглянули і політичні передумови та вплив трагедії на становлення держави. Також в уроках особливу увагу було приділено інформаційній складовій катастрофи - пропаганді, фейкам та маніпуляціям з боку влади Радянського Союзу, які напряму вплинули на кількість жертв трагедії.


Кайола Поліна 4-Б клас


Дорожкіна Поліна 4-Б клас

Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!