Головна

Науково-пізнавальна, історична поїздка до міста Львова


2 жовтня 2021 року колектив Романо-германської гімназії 123 відвідав місто Львів у рамках науково-пізнавальної, історичної поїздки. Саме тут зустрічаються Західна та Східна культури та релігії, і тому якнайкраще можна відслідкувати питання зв'язку майбутнього України з її історичним розвитком.
Під час поїздки було відвідано підземелля Львова під Домініканським собором та костелом Ізуїтів, палаци польських королів, порівнювались європейський, вірменський, руський квартали, середньовічні вулички та австрійські проспекти.
В самісінькому центрі Львова, на площі Ринок розташована шахта, з якої видобувають каву!

Тут всі спустилися в підземелля і побачили як за легендою шахтарі вантажать кавові зерна і відправляють на поверхню, де їх обсмажують і перемелюють.

Також тут знаходиться найбільша кав'ярня Львова, де можна одразу посмакувати філіжанкою запаяної запашної кави. Після смачної кави педагоги мали змогу піднятися на міську ратушу.
Сприяла заглибленню в минуле екскурсія по Личаківському цвинтарю. Тут у кожному камені талант скульпторів та архітекторів, досі живе історія людей, які творили епохи: Івана Франка, Соломії Крушельницької, Віктора Чукаріна, Станіслава Людкевича, Маріяна Шашкевича. Поруч знаходяться поховання Героїв УПА та героїв Небесної сотні.
Учасники поїздки отримали багато цікавої та пізнавальної інформації.

Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!