Головна

Тиждень початкової школи під девізом «У нас все буде STEM!»

З 07 по 11 лютого у Романо-германській гімназії 123 м. Києва розпочався тиждень початкової школи під девізом «У нас все буде STEM!» Абревіатура STEM вживається для позначення популярного напряму в освіті, що охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering) та математику (Mathematics).
STEM-підхід є необхідною складовою для задоволення зростаючих потреб суспільства практично в усіх сферах. Наприклад, цей підхід застосовується в медицині, агропромисловому комплексі, енергетиці, робототехніці, ІТ, транспорті, промисловому та цивільному будівництві, тощо.
STEM-освіта не лише спрямовує увагу на природничо-науковий компонент навчання та інноваційні технології, але й активно розвиває творчу складову особистості та критичне мислення.
Цей Тиждень – унікальний період для об’єднання зусиль освітян, школярів та батьківської громадськості, роботодавців заради розвитку інтересу до природничих, технічних дисциплін навколо теми, котра інтригує та цікавить сьогодні кожного – РОБОТИ.
У плані проведення Тижня було передбачено велику кількість активностей, пов’язаних зі STEM.
Понеділок був присвячений Дню науки. Учні початкових класів захищали проєкти на тему «Винаходи людства, що змінили світ». День минув в атмосфері радості пізнання.

У «ДЕНЬ МИСТЕЦТВА» робота кипіла у кожному колективі, адже тепер усі хотіли проявити свою творчість та креативність. Усі діти, та й навіть дорослі просто обожнюють мильні бульбашки, але найприємніше це робити у колі друзів. Отож ,вихователі груп продовженого дня Орловська Л.П. і Гречиха С.Д. разом з вихованцями стали учасниками цікавих забав з мильними бульбашками. Учні 4 – А та 4-б класу з класоводами Жилою Г.В. та Закалічною Т.М. провели тематичний день «Збережімо первоцвіти» . Адже не менш цікаво передавати свою фантазію у словах. День минув яскраво і весело.

День інженерії та творчості цього дня учні початкової школи презентували сучасні зразки дитячих міні-роботів, а на перервах вчитель хореографії Хуторна Л.К. влаштувала веселі руханки «DANCE-ROBOT» для усіх бажаючих школярів.

День технологій і професій – так називався четвертий день тижня початкових класів. Учні залюбки долучилися до віртуальної екскурсії на виробництво «Світ STEM-професій» . Учні 1- б та 2 -а класу здійснили віртуальну екскурсію відомими шоколадними фабриками України. Учнями 1-В класу була організована робота по ознайомленню та закріпленню дітьми знань про професії дорослих. Посмішки дітей на фото, «говорять» як сподобалось гратись їм в дорослих.

Останній день тижня початкових класів був присвячений цариці всіх наук - математиці. День проходив в атмосфері радості та захопливої гри. Запам’ятається школярам 4 класів участю у брейн-ринзі «Ерудити Stem-освіти», котрий провела завідуюча кафедри початкових класів Мельниченко О.В . Учні 1-3 класів організували конкурсі аплікацій з геометричних фігур.

Відповідно до плану кожен день містив свою назву, проте завдяки міжпредметній інтеграції, співпраці та командній роботі школярі на кожному уроці використовували знання для розв’язання задач з реального життя, адже «STEM – це про те, як усе пов’язано між собою». Участь у заходах Тижня дала кожній дитині впевненість, що вона здатна змінити навіть те, що було придумане до неї, вона бачить, як це можна зробити ще кращим.
Тиждень завершився, школярі отримали потік позитивної енергії, можливість поспілкуватися, попрацювати над темою, яка їм подобається. Ми вкотре переконалися у тому, що педагоги вміють зацікавити, згуртувати навколо себе не тільки учнів, а й батьківську спільноту заради того, щоб допомогти кожній дитині ЗНАЙТИ СВОЄ МІСЦЕ В МАЙБУТНЬОМУ, а ЗА ДОПОМОГОЮ STEM-СИСТЕМИ ДАТИ ДІТЯМ ПРАВИЛЬНУ ОСВІТУ.
ЗАСТОСОВУЙТЕ STEM! ЦЕ ДОЗВОЛИТЬ ЗРОБИТИ НАУКУ І ТЕХНОЛОГІЇ БЛИЖЧИМИ ТА ЗРОЗУМІЛІШИМИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ БУДЬ-ЯКОГО ВІКУ!

Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!