Головна

З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Сьогодні розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, цікавої та часто нелегкої дороги - дороги до знань.
Цьогоріч старт нового навчального року відбувається в умовах воєнного стану, не всі діти зможуть сісти за парти, частина буде навчатися дистанційно. І все ж, у будь-якому випадку, дружна шкільна родина знову зустрінеться після канікул.
Особливим є цей день для першокласників, які вперше переступають шкільний поріг, і для майбутніх випускників, котрі невдовзі обиратимуть свій шлях у житті. Тож зичимо першокласникам вдалого старту, не зупиняйтеся на півдорозі, впевнено підкоряйте вершини наук, шануйте педагогів – вірних порадників і наставників. Зерна знань, які ваші вчителі та батьки посіють у ваших юних душах, зростуть урожаєм мудрості та натхнення на благо Батьківщини.
Найщиріші вітання і вам, шановні батьки. Багато хто з вас зараз відстоює незалежність України на полі бою, і не зможе повести своїх дітей до школи, але подумки цього дня разом із ними.
Висловлюємо щирі слова вдячності та побажання міцного здоров’я шановним учителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих українців, патріотів рідної держави.

Пропонуємо переглянути цікаву презентацію, з відеоматеріалами, та вікториною до дня знань, за посиланням:
https://docs.google.com/presentation/d/1V5m1_9nIVUQSv-jM7BYnEbWGIegZeew7...

Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!