Головна

В Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.
Варто наголосити, що від початку повномасштабної збройної агресії росії проти України українці зіткнулися із безпрецедентним рівнем насильства, пов’язаного з війною.
Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати:
Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Щороку наша Романо-германська гімназія √123 приєднується до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства».
Учасники освітнього процесу були задіяні у заходах, які підготували соціальний педагог Калиновська Л.В., практичний психолог Малюга О.Ю., та вчителі закладу.
Класними керівниками гімназії, проведені онлайн- години спілкування, бесіди, лекції на теми:
 «Що таке насилля? Його форми. Як себе захистити?»,
 « СНІД – загроза людства!»,
 «Насильству – СТОП!».
 Для учнів 4-х класів, соціальний педагог, провела курс інтерактивних занять «Скажи –«НІ!» булінгу».
 Соціально-психологічною службою школи, вчителям гімназії було запропоновано заняття з елементами тренінгу «Розвиток умінь безконфліктного спілкування. Роль педагога в процесі миробудування. Вирішення конфліктів мирним шляхом. Конфлікти в навчальному закладі».
Проведені заходи стали приводом для аналізу власних дій та вчинків. Сприяли вихованню людяності, відповідальності, поваги до гідності іншої людини та переосмислення цінностей.

Міністерство освіти і науки України рекомендує безкоштовний електронний курс «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе»/Андреєнкова В.Л., Левченко К.Б., Матвійчук М.М./.
Ресурс доступу: http://course.la-strada.org.ua/story_html5.html

Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!