Головна

В нелегкий для України час, коли весь світ єднається у відчайдушній боротьбі з росією, небайдужі громадяни роблять все, щоб хоч трішки допомогти тим, хто цього потребує

В нелегкий для України час, коли весь світ єднається у відчайдушній боротьбі з росією, небайдужі громадяни роблять все, щоб хоч трішки допомогти тим, хто цього потребує.
Хлопці з передової (Бахмут, Солідар та ін.) висловлюють слова щирої вдячності вчителям, працівникам, батькам та діткам із Романо-германської гімназії №123, за смачні подарунки, новорічні листи та малюнки. Нехай доброта повернеться до вас сторицею. Всіляко намагаєтеся внести частку своєї душі і праці у спільну мету –перемогу над ворогом.
Дякуємо за турботу і участь, підтримку та ваші щирі і чуйні серця.
Вітаємо, всіх з Різдвом Христовим! Нехай яскрава Різдвяна зірка запалить в душі вогонь і допоможе знайти дорогу до мрії! Нехай Господь та Ангели допоможуть її здійснити!
Бажаємо всім оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру! Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе! Перемога прийде обов’язково! Ми будемо наближати її разом - кожен на своєму фронті!
Христос рождається!
Славімо його!
Слава Україні! Героям Слава!
#Зігрій_воїна #podil_osvita
#Все_буде!_ОК!
#Разом_до_Перемоги
#Україна_понад_усе!
#Романо-германська_гімназія_№123

Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!