Головна

День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2018 року Романо-германська гімназія №123 традиційно відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Офіційним символом вшанування жертв Другої світової війни є зображення червоного маку. Ця квітка – ще один об’єднавчий символ, поряд з українським гімном, гербом та прапором.

Графічне зображення є своєрідною ілюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі. Протягом останніх трьох років наша гімназія приєдналася до європейської традиції відзначення Дня пам'яті та примирення, під гаслом пам'ятних днів «Ніколи знову» та «Пам'ятаємо. Перемагаємо». Вони залишаються офіційними й цьогоріч. У нашій гімназії були проведенні памʼятні виховні години.

Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.

Вітаємо!

Фестиваль знань-2019

З Днем Соборності України!

Зорептах - Повір у себе

Європейській день мов

Зустріч з офіцером поліції

Всеукраїнський конкурс

Наша гордість!